sekssiyonel kapı
seksiyonel-kapi-sandvic-panel
parmak sıkışma emniyet sisteme

 

 

Artan rekabet şartlarına rağmen “güvenlik” sizin için bir opsiyon değil standart ise, “hijyen” konusu tesisiniz için önemliyse ve endüstriyel bir ürün olmasına rağmen “estetik” de arıyorsanız doğru “endüstriyel seksiyonel kapı” ve “endüstriyel katlanır kapı, güvenliği belgelendirebilmek için ürünlerini sürekli olarak EN 13241-1 Uyumlu Endüstriyel  kapı standartları ile ilgili testlere tabi tutar.

Seksiyonel Kapı

Montaj dostu” olacak şekilde üretilen endüstriyel seksiyonel kapılarda “halat güvenlik”, “yay güvenlik” ve otomatik endüstriyel kapılar için “motor güvenlik” gibi ekipmanlar standart olarak sunulur.

Seksiyonel ya da yana katlanır endüstriyel kapılar kaba görünmek zorunda değil; bu tip kapılar, performanslarının yanı sıra “alüminyum menteşe ve yan kutular,uyumlu derz çizgileri”, “entegre servis kapıları” ya da “plastik vida gizleme kapakları” gibi estetik avantajlar sunarken “gıda tesisleri” gibi hijyen beklentisi yüksek yapılar için de en uygun kapılardır. Kapı içinde yer alan servis kapısının farkını anlamak isteyen müşterilerimizin bir kez denemeleri farkı anlatmak için genellikle yeterli olmaktadır.

üretim sonrası testlerle kanıtladığı güvence, ülkemizde gerçekleştirdiğimiz lisanslı üretim sonrasında eğitimli yerel satış danışmanları, montaj ve teknik servis ekipleri eli ile müşteriye ulaştırılı

phone
whatsapp
Scroll to Top