OTK600 FOTOSELLİ KAPI

Fotoselli Kayar Kapı Servisi

deyip geçmemeli  herşeyden önemlisi Fofoselli Kapı Servisi  veren firmanın nekadar güvenilir  oldugudur arandıgında ulaşıla bilirligi bunu ögrenmek çok basittir. Google yorumları ve firmanın kurumsal olup olmadığı ve firmanın nekadar gelgesinin ticaret sicil kaydının ve buna benzerbirçok belge ,  tabiki önem arz eder, şahıslar kaybolur kurumsal firmalar kaybolmaz  nezaman arasanız mutlaka bir muhattab bulursunuz, Fotoselli Kapı Servisi ne gelen personeller çok çok önemlidir. Arıza tespiti net ve doğru  olmalıdır. Net ve doğru olmadıgı taktirde çok daha fazla para ödemenize neden olacaktır  günümüzde Fotoselli Kapı Servisi  negelen bazı arkadaşlar ana kart veya motor gibi ne pahallıysa onu degiştiriyorlar  haksız kazanç peşinde koşuyorlar  kurumsal firmalar sizden alacagı üç kuruşun peşine düşmezler örnek olarak Fotoselli Kapı Servisi ne gelen servis ekibi değişen parçanın eskisini mutlaka size vermelidir şayaet vermiyor ise eski parçanız çalışıyor demektir mutlaka bu husus lara dikkat edilmesi gerekmektedir ve degişen parçanın sıfır ürün olup olmadıgına dikkat etmelisiniz  yasalara göre Fotoselli Kapınızda degişen parçaya firma 2 yıl garanti vermek zorundadır.

Farklı bir açıdan düşünüldüğünde, hiç bozulmayacak kadar sağlam bir cihazın fiyatının üreticiye de kullanıcıya da maliyeti daha fazla olacaktır. Belki cihazlar daha uzun kullanılacak, ama gelişme daha yavaş olup muhtemelen hataların düzeltilmesi de gecikecektir.

Ayrıca piyasa şartları gereği, firmalar batmamak için düzenli olarak ürün satmak zorundalar. Kullanıcılarında dayanıklılıktan ziyade sürekli olarak yeni özellik ve trendler peşinde olduğunu düşününce, piyasanın nasıl böyle bir şekil aldığını anlamak pek de güç değil. Yine de tüm bunlar planlanmış eskimeyi haklı çıkaracak yeterlilikte sebepler değil.

Fotoselli Kapı Tamir Servisi
Fotoselli Kayar Kapı Servisi deyip geçmemeli herşeyden önemlisi Fofoselli Kapı Servisi veren firmanın nekadar güvenilir oldugudur arandıgında ulaşıla bilirligi bunu ögrenmek çok basittir. Google yorumları ve firmanın kurumsal olup olmadığı ve firmanın nekadar gelgesinin ticaret sicil kaydının ve buna benzerbirçok belge , tabiki önem arz eder, şahıslar kaybolur kurumsal firmalar kaybolmaz nezaman arasanız mutlaka bir muhattab bulursunuz, Fotoselli Kapı Servisi ne gelen personeller çok çok önemlidir. Arıza tespiti net ve doğru olmalıdır. Net ve doğru olmadıgı taktirde çok daha fazla para ödemenize neden olacaktır günümüzde Fotoselli Kapı Servisi negelen bazı arkadaşlar ana kart veya motor gibi ne pahallıysa onu degiştiriyorlar haksız kazanç peşinde koşuyorlar kurumsal firmalar sizden alacagı üç kuruşun peşine düşmezler örnek olarak Fotoselli Kapı Servisi ne gelen servis ekibi değişen parçanın eskisini mutlaka size vermelidir şayaet vermiyor ise eski parçanız çalışıyor demektir mutlaka bu husus lara dikkat edilmesi gerekmektedir ve degişen parçanın sıfır ürün olup olmadıgına dikkat etmelisiniz yasalara göre Fotoselli Kapınızda degişen parçaya firma 2 yıl garanti vermek zorundadır.

Farklı bir açıdan düşünüldüğünde, hiç bozulmayacak kadar sağlam bir cihazın fiyatının üreticiye de kullanıcıya da maliyeti daha fazla olacaktır. Belki cihazlar daha uzun kullanılacak, ama gelişme daha yavaş olup muhtemelen hataların düzeltilmesi de gecikecektir.

Ayrıca piyasa şartları gereği, firmalar batmamak için düzenli olarak ürün satmak zorundalar. Kullanıcılarında dayanıklılıktan ziyade sürekli olarak yeni özellik ve trendler peşinde olduğunu düşününce, piyasanın nasıl böyle bir şekil aldığını anlamak pek de güç değil. Yine de tüm bunlar planlanmış eskimeyi haklı çıkaracak yeterlilikte sebepler değil.

Bozulmayan cihazlar için ne demeli?
Tabii bu süreç cihazlar bozulmasa da işliyor. Üreticiler sürekli olarak tanıttıkları yeni modellerle, kullanıcıların sahip oldukları sağlam modelleri demode edip, trend oluşturuyorlar.

Diğer bir tür “eskitme” yöntemi de, firmware ve yazılımsal güncellemeler. Her bir güncellemede sistem gereksinimi arttığı için, cihazınız git gide sinir bozucu derecede yavaşlıyor. Mesela Apple’ın İOS cihazlarında bu durumu her 3 yılda bir görebilirsiniz. Android’de ise eski modeller ya hiç güncellenmiyor ya da çok nadir güncelleniyor. Bu yüzden de cihaz, bazı önemli uygulamaları desteklemiyor ve geri kalıyor.

Garanti kapsamındayken erkenden bozulan cihazlar;

Erken bozulan cihazlar yalnızca kullanıcıya sorun olmuyor, üreticiyede ek maliyet çıkarıyor ve birçok kaynağın boş yere kullanılmasına sebep oluyor. Yani planlanmış eskime, uzun vadede firmaya kar sağlarken insan emeğine ve doğaya kötülük ediyor. Bu konuda çalışma yapan araştırmacılar, planlamış eskimenin kanunla kontrol altında tutulmasından yana Otomatik Kayar Fotoselli Kapı ÖZELLİKLER
bazı firmaların ürettiği veya ithal etti. Ürünler elektrik kesilip geldiğinde siz yoksanız dahi otomatik mesafe tanımlamak suretiyle açılmaya çalışır ve otomatik kapınızı bozar. OtkDoor her zaman iyinin çok daha mükemmelini üretmek için yoluna durmadan devam etmektedir. Elektrik kesilip geldiğinde kapı kapalı konumda ise hiçbir işlem yapmaz işlem yapabilmeniz için otomatik moda almanız gerekmektedir.OtokDoor olarak müşterilerimizin rahat ve konforunu sağlaya bilmek amaçlı motor stop seçeneğide sunulmuştur. Motor stop seçeneği konum anahtarı veya android telefon aracılığıyla kullanılarak otomatik kapınızı manuel konumuna alarak otomatik kapınızın camını güvenle temizleme imkanıda sunmaktadır. Genel olarak hastanelerde kullanılmak üzere kimsenin girmemesini istemediğiniz yerlerde anti koruma özelliği bulunmaktadır anti koruma özelliği otomatik kapınız kapalı iken elle açılmaya çalışıldığında otomatik kapınızın kanatlarını motor yardımıyla tutar ileri geri 1,5 cm hareket ettirerek elinizi çekmelisiniz diye uyarıda bulunur ve 1 kg ile 35 kg arasında yavaşca kapatmaya başlar mevcut konumuna gelince baskı 150 ğırama düşer. Otomatik kapınızın arasında eliniz oldugu sürece 5 defa 1,5 cm açılır elinize zarar vermez 6 cı hamlede tamamen geri açılır arasında kimse yoksa tekrardan kapanır. Yine engelle karşılaşırsa açılır açık kalır.

1- Sıkışma algılama

2-Radar arıza durumu

3- Emniyet fotosel arıza durumu
4- Voltaj yüksek düşük durumu
5- Akü bitik veya şarz olma durumu
6- Kilit arıza durumu
7- Motor arıza durumu
8- Enkoder arıza durumu
9- Tiger kopuk durumu
10-İşlemci kısa devre durumu
Tüm arızaları belirterek , bilmeyen biri dahi müdahale ederek küçük dokunuşlarla tamir ve bakım onarım yapabilmektedir. Ürünlerimizin tamamı 2 yıl garantilidir.

Tabii bu süreç cihazlar bozulmasa da işliyor. Üreticiler sürekli olarak tanıttıkları yeni modellerle, kullanıcıların sahip oldukları sağlam modelleri demode edip, trend oluşturuyorlar.

Diğer bir tür “eskitme” yöntemi de, firmware ve yazılımsal güncellemeler. Her bir güncellemede sistem gereksinimi arttığı için, cihazınız git gide sinir bozucu derecede yavaşlıyor. Mesela Apple’ın İOS cihazlarında bu durumu her 3 yılda bir görebilirsiniz. Android’de ise eski modeller ya hiç güncellenmiyor ya da çok nadir güncelleniyor. Bu yüzden de cihaz, bazı önemli uygulamaları desteklemiyor ve geri kalıyor.

Garanti kapsamı

 

Erkenden bozulan cihazlar;

Erken bozulan cihazlar yalnızca kullanıcıya sorun olmuyor, üreticiyede ek maliyet çıkarıyor ve birçok kaynağın boş yere kullanılmasına sebep oluyor. Yani planlanmış eskime, uzun vadede firmaya kar sağlarken insan emeğine ve doğaya kötülük ediyor. Bu konuda çalışma yapan araştırmacılar, planlamış eskimenin kanunla kontrol altında tutulmasından yana Otomatik Kayar Fotoselli Kapı ÖZELLİKLER
bazı firmaların ürettiği veya ithal etti. Ürünler elektrik kesilip geldiğinde siz yoksanız dahi otomatik mesafe tanımlamak suretiyle açılmaya çalışır ve otomatik kapınızı bozar. OtkDoor her zaman iyinin çok daha mükemmelini üretmek için yoluna durmadan devam etmektedir. Elektrik kesilip geldiğinde kapı kapalı konumda ise  hiçbir işlem yapmaz işlem yapabilmeniz için otomatik moda almanız gerekmektedir.OtokDoor olarak müşterilerimizin rahat ve konforunu sağlaya bilmek amaçlı motor stop seçeneğide sunulmuştur. Motor stop seçeneği konum anahtarı veya android telefon aracılığıyla kullanılarak otomatik kapınızı manuel konumuna alarak otomatik kapınızın camını güvenle temizleme imkanıda sunmaktadır. Genel olarak hastanelerde kullanılmak üzere kimsenin girmemesini istemediğiniz yerlerde anti koruma  özelliği bulunmaktadır anti koruma özelliği otomatik kapınız kapalı iken elle açılmaya çalışıldığında otomatik kapınızın  kanatlarını motor yardımıyla tutar ileri geri 1,5 cm hareket ettirerek elinizi çekmelisiniz diye uyarıda bulunur ve 1 kg ile 35 kg arasında yavaşca kapatmaya başlar  mevcut konumuna gelince baskı 150 ğırama düşer. Otomatik kapınızın arasında eliniz oldugu sürece 5 defa 1,5 cm açılır elinize zarar vermez 6 cı hamlede tamamen geri açılır arasında kimse yoksa tekrardan kapanır. Yine engelle karşılaşırsa açılır açık kalır.

phone
whatsapp
Scroll to Top